TOP křížovky - nový měsíčník pro zdatnější luštitele

Širokou nabídku periodik pro luštitele obohatil 1.9.2016 nový měsíčník s názvem TOP křížovky. Své příznivce chce nalézt mezi zdatnějšími luštiteli, kterým bude nabízet autorské křížovky různých odrůd. Luštitelé se mohou těšit na pobavení a poučení z tematicky i graficky pestré nabídky náročnějších úkolů.

Šéfredaktorem periodika je dlouholetý propagátor a příznivec programu VKS Jirka Křížovka Zvolánek. Vydavatelem je TOPSTAR agency a.s., Vestec u Prahy.

Nová sekce Partneři

Po vzájemné dohodě byly zveřejněny první odkazy na partnerské weby, které jsou primárně určeny pro příznivce křížovek, hádanek a logických úloh. Věříme, že budou postupně přibývat další. 

Sfinga křížovka č. 21/2014 - zkuste vyhrát VKS

Tři úspěšní luštitelé velké "prostřední" soutěžní křížovky budou mít šanci vyhrát licenci programu Velký křížovkářský slovník. Číslo 21 čtrnáctideníku Sfinga křížovka vyšlo dne 14.10. Soutěžní řešení je třeba odeslat do redakce do 20.11. Losování výherců proběhne dne 25.11.2014. Redakci děkujeme za spolupráci.

Reference

Dne 26.8.2014 jsme na těchto stránkách zveřejnili novou sekci Reference s prvními třemi příspěvky. Autorům děkujeme a věříme, že od spokojených uživatelů získáme i další sdělení praktických zkušeností s provozováním programu VKS.

Zviditelnění v KaH

Na předposlední stránce čísla 17 časopisu KŘÍŽOVKA A HÁDANKA (vydavatel NOVUM, spol. s r.o.) byla zveřejněna plošná aktualita o zahájení distribuce VKS 4.0. Připravujeme zviditelnění programu i v dalších titulech pro křížovkáře. V některých bude také možno program VKS 4.0 vyhrát jako cenu za úspěšné luštění.

Distribuce VKS 4.0

Téměř po 4 letech zahajujeme distribuci nové verze programu. Více než o čtvrtinu narostl obsah databáze oproti verzi 3.0, program byl převeden do nového prostředí (umožňuje provoz i pod 64 bitovými operačními systémy) a vylepšena byla i funkčnost programu, podstatně komfortnější je například práce s křížovým filtrem, což jistě uvítají především autoři křížovek. Velké poděkování patří všem, kteří se jakýmkoliv způsobem na vytvoření verze 4.0 podíleli.

Nový web pro VKS

Zahájili jsme provoz nových stránek pro zájemce o program Velký křížovkářský slovník a pro jeho uživatele. Budeme zde zveřejňovat užitečné informace, které vám pomohou při práci s programem. Původní stránky VKS na firemním webu společnosti ALIS byly u příležitosti spuštění nových stránek www.alis.cz zrušeny (resp. rozšířeny a přesunuty na toto místo).

Přihlásit se k odběru Zdroj pro titulní stránku